Opusti se i uzivaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubavna Magija. Vracanje voljene osobe hodzinim zapisom. Vracanje partnera

2 posters

Ići dole

Ljubavna Magija.  Vracanje voljene osobe hodzinim zapisom.  Vracanje partnera Empty Ljubavna Magija. Vracanje voljene osobe hodzinim zapisom. Vracanje partnera

Počalji od Trepni Sre Jul 13, 2016 5:09 pm

Ljubavna magija je vrsta bele magije, koja radi sa energijom u svrhu uklanjanja barijera i transformacije strahova koji stoje na putu ljubavi i harmoniji. Strahovi cesto poticu iz losih iskustava prethodnih veza, a najcesci razlozi su ljubomora i neuzvracene emocije.

Ljubavna magija može stvoriti ljubav između dvoje ljudi cak I ako trenutno ne postoji obostrana privlacnost. Sa suprotne strane, postoje I situacije da su mnogi parovi, uprkos obostranoj privlacnosti I emocijama, razdvojeni. Prepreka ostvarenju njihove veze, cesto je uticaj negativnog oblika, crne magije.

U tom slucaju, radi se ljubavni ritual a svaki obred I carolija za ljubav je razlicita, prilagodjenja individuama jel je I svako partnerstvo jedinstveno.

Ljubavni ritual prociscava energetsko polje osobe od svake negativnosti, sve dok aura postane kristalno cista. Nakon prociscenja, radi se magicni spel za ljubav, namenjen zeljenoj osobi. U tom ljubavnom ritualu, povecava se razina energije sto rezultira privlacenju zeljene osobe ili vracanju izgubljene ljubavi. Magija za ljubav cini da Vas partner iz vasih snova, odjednom vidi novim ocima, a privlacnost I atraktivnost postaju jace nego ikada pre.

Drevna mudrost kaže, da je veza dvoje ljudi, uzivanje u onome sto jesmo kada smo sa njim/njom. Potraga za nama samima u drugoj osobi, je potraga za ljubavlju. A put je cesto trnovit I u traganju za nasom drugom polovinom, ljubavna magija je ta koja nas cuva I uklanja prepreke a rezultat opstaje..trajno

Verovali mi u njeno postojanje ili ne, jedno sigurno postoji a to je mocna ljubavna magija koja moze uticati na SVE i SVAKOGA i menjati SVE i SVASTA.

Trepni
Admin

Broj poruka : 28
Datum upisa : 06.07.2016

https://opusti-se-i-uzivaj.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavna Magija.  Vracanje voljene osobe hodzinim zapisom.  Vracanje partnera Empty Re: Ljubavna Magija. Vracanje voljene osobe hodzinim zapisom. Vracanje partnera

Počalji od Zzvezdana Sub Avg 13, 2016 1:57 am

Mene je verenik ostavio otisao je u inostranstvo i vise mi je nije javljao. Prolazile su nedelje a od njega ni sms.
Upala sam u jaku depresiju gde nisam izlazila iz kuce, nisam jela, suze su mi kvasile lice svakodnevno.
odlucila sam da potrazim pomoc od nekog. Na internetu sam procitala da je Hodzin zapis za vracanje voljenne osobe jako uspesan pa sam odlucila da pokusam. Pronasla sam na internetu stranicu Hodzini Zapisi i zatrazila sam pomoc od njih. Jako fini i ljubazni objasnili su mi o cemu se radi i sta je problem, takodje su mi i rekli kako deluju Hodzini zapisi za vracanje voljene osobe.
Proslo je 21 dan moja voljena osoba se vratila.

hodzinizapisi@gmail.com

https://hodzinizapisiweb.wordpress.com/2016/08/12/hodzini-zapisi-pomoc-kurana/

Zzvezdana

Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu