Opusti se i uzivaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hodzini zapisi za ljubav

5 posters

Ići dole

Hodzini zapisi za ljubav Empty Hodzini zapisi za ljubav

Počalji od Trepni Sre Jul 06, 2016 1:56 am

Hodzin zapis se moze koristiti u vise svrha: skidanje crne magije, vracanje voljene osobe, privlacenje partnera.

U Prvom slucaju Hodzin zapis se izradjuje pomocu datuma rodjenja ostecene, pocinje se pisati u prvom Sabahu u 04:30.


U drugom slucaju Hodzin zapis za vracanje voljene osobe se bazira na datumu rodjenja oba partnera.
U prvom Sabahu se pocinje pisati Hodzin zapis koji vraca voljenu osobu 42 dana.

U trecem slucaju smo pomenuli Hodzin zapis za privlacenje partnera, treci navedeni zapis se takodje izradjuje pomocu imena i prezimena oba partnera.

Razlika u vracanju voljene osobe Hodzinim Zapisaom i Provlacenje partnera je u molitvama.
Kada se pise Hodzin zapis za vracanje voljene osobe cita se odredjena molitva koja vraca emocije, strast i budi osecanja prema ostecenom-oj.

Privlacenje Partnera nije isto sto je i vracanje voljene osobe. Privlacenje partnera je kada Vam se neko svidi a nemozete da budete sa njom-im, tada se pomocu imena i prezime ili slike pise Hodzin zapis koji Privuce vama tu osobu i probudi joj emocije ka vama.

Hodzin zapis se nemoze napisati na obican papir i obicnom hemiskom ili olovkom da bi se napisao zapis potrebno je: Pergament, Ttummskinn, Safran, Dawa, Miks, Mutadil, Jawahar. Kada se napise Hodzin zapis potrebno je 42 da bi se voljena osoba vratila, partner privukao sebi ili Magija otklonila.

Hodzini zapisi su vecni, nemoze ih niko unistiti.


Poslednji izmenio Trepni dana Sub Avg 27, 2016 11:36 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Trepni
Admin

Broj poruka : 28
Datum upisa : 06.07.2016

https://opusti-se-i-uzivaj.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Hodzini zapisi za ljubav Empty Re: Hodzini zapisi za ljubav

Počalji od Milos Uto Jul 19, 2016 9:49 am

Pozdrav.

Ja sam imao imao veliki problem u porodici. Firma koju sa ja drzao je propala munjevitom brzinom, razveo sam se, jednom recju neko je zlo uslo u nasu kucu, sve mi je nizbrdo krenulo.

Pomislio sam na najgore, na magiju. Na google sam pronasao Hodza Elvin Halilovic,
Rekao mi je sta da je u pitanju Magija Sihr i ponudio Hodzn zapis, uzeo sam Hodzin zapis koji mi je pomogao da se Sihr otkloni.

Takodje mi je predlozio Hodzin zapis za vracanje voljene osobe.
Zahvalan sam Hodzi Elvilu Halilovicu , moj zivot se vrato u normalu.

Svima bih preporucio Hodzin zapis



email:  hodza.elvinhalilovic@gmail.com  

https://hodzinizapisielvin.wordpress.com/2017/01/03/first-blog-post/

Milos

Broj poruka : 1
Datum upisa : 07.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

Hodzini zapisi za ljubav Empty Re: Hodzini zapisi za ljubav

Počalji od Trepni Uto Jul 19, 2016 10:31 am

Milose,

Mnogi su uzimali Hodzin zapis za raznorazne potrebe.

Takodje postoje Hodzine Hamajlije koje su takodje mocne.




Slobodno nam pisite svoja iskustva, komentarisite i druzite se cheers bounce

Trepni
Admin

Broj poruka : 28
Datum upisa : 06.07.2016

https://opusti-se-i-uzivaj.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Hodzini zapisi za ljubav Empty Re: Hodzini zapisi za ljubav

Počalji od Ljilja Uto Jul 19, 2016 10:11 pm

Ostavio me decko nakon 10 godine veze.
Obratila sam se za pomoc Gospodji koju sam pronasla na internetu pomoc.iscjelitelja@gmail.com

Rekla mi je da je veza pukla zato prisutna Energetska blokada koja se stvorila zbog ucestalih svadja.
Odklonila mi je Energetsku blokadu i uradila Hodzin zapis za vracanje voljene osob i vezala ga za mene.
Sada smo zajedno, jos je i bolje nego pre, ne pricamo o braku ali o deci da, bitno je da zivimo zajedno i da se slazemo kao pre deset godina.


pomoc.iscjelitelja@gmail.com

https://magijazaljubavblog.wordpress.com/2017/01/05/ljubavna-magija-vracanje-voljene-osobe/

Ljilja

Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

Hodzini zapisi za ljubav Empty Re: Hodzini zapisi za ljubav

Počalji od Katta Sre Jul 20, 2016 2:59 pm

Cao forumasi.


Ja sam imala ljubavni, decko sa kojim sam bila je se poceo hladiti naglo. No, kad god sam sam ga pitala cemu takvo ponasanje on mi nije hteo ogovoriti, stalno mi je govorio ruzne reci i psovao me.
Vreme je prolazilo ja sam pocela gubiti strpljenje i nadu da ce se sve popraviti i da ce biti bolje, svaki dan je bio sve gori i gori.

Odlucila sam da ga pratim i vidim da l nema drugu zenu, ne, nije imao drugu zenu, sastajao se sa muskom osobom na nekoliko sekundi i odlazio od nje, nije mi bilo jasno sto, da su se barem glili ili ljubili pa da posumnjam u nesto on i taj muskarac se nisu cak ni poljubili ni u obraz. Zbunjena sam!

Nastavila sam da ga pratim. kada se rastajao sa tim deckom odlazio je u svoj stan gde se zadrzavao poprilicno dugo. Kada je opet izasao iz stana sastajao se sa istim deckom videla sam da je on u stvari uzeo nesto od njega, to je bila droga pale

Sve mi je bilo jasno.

Kada sam ga zvala da dodje kod mene, pristao je, pitala sam ga da li ima drugu devojku? Rekao je: ''ne''

Kada je skinuo jaknu pitala sam ga sta mu je to plavo na ruci, rekao mi je da se udario negde. Rekla sam mu da sam ga videla  sa nekim muskarcem. Rekao mi je KRAJ okrenuo se i otisao. Plakala sam celu noc, jecala i pitala se cime sam to zasluzila. Da li je moguce decko koji je bio uzor svima, decko koji se bavio sportom da moze takav biti

Trazila sam na google kako mu mogu pomoci, citala sam na Web stranici o Aini Izetbegic da mi moze pomoci .

Odmah sam je kontaktirala i objasnila o cemu se radi.

Rekla mi je da mi moze pomoci. Poslala mi je  Hodzin zapis koji mi je pomogao mnogo.

aini.izetbegic@gmail.com

https://vracanjepartnerablog.wordpress.com/2016/12/23/first-blog-post/






Poslednji put izmenio Katta dana Sre Jul 20, 2016 8:08 pm, izmenio ukupno 2 puta

Katta

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

Hodzini zapisi za ljubav Empty Re: Hodzini zapisi za ljubav

Počalji od Zzvezdana Sub Avg 13, 2016 1:55 am

Mene je verenik ostavio otisao je u inostranstvo i vise mi je nije javljao. Prolazile su nedelje a od njega ni sms.
Upala sam u jaku depresiju gde nisam izlazila iz kuce, nisam jela, suze su mi kvasile lice svakodnevno.
odlucila sam da potrazim pomoc od nekog. Na internetu sam procitala da je Hodzin zapis za vracanje voljenne osobe jako uspesan pa sam odlucila da pokusam. Pronasla sam na internetu stranicu Hodzini Zapisi i zatrazila sam pomoc od njih. Jako fini i ljubazni objasnili su mi o cemu se radi i sta je problem, takodje su mi i rekli kako deluju Hodzini zapisi za vracanje voljene osobe.
Proslo je 21 dan moja voljena osoba se vratila.

ilda.alnain@gmail.com

https://ljubavnamagijaweb.wordpress.com/2016/12/17/first-blog-post/

Zzvezdana

Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.08.2016

Nazad na vrh Ići dole

Hodzini zapisi za ljubav Empty Re: Hodzini zapisi za ljubav

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu